Vennligst sjekk om laget ditt er påmeldt til turneringen

Vi har den siste tiden opplevd noen tekniske problemer med programvaren som brukes til påmelding av lag til den kommende Tigercupen. I tillegg har vi fått tilbakemelding at noen har opplevd systemet som noe tungvindt.

For å forsikre oss om at alle som har lyst å delta under årets Tigercup får denne muligheten ber vi alle som har påmeldt ett eller flere lag dobbeltsjekke at deres lag er på listen under.

Mangler ditt lag? Melde på?

Dersom ditt lag mangler, eller du har spørsmål, ta kontakt her!
Du kan også melde på ditt lag via kontaktskjemaet, så svarer vi deg via mail.

Påmeldte lag pr. 28. august, kl. 19.30

Ålgård FK MG8-1 Gutter 08 år Anita Eikeland
Bjerkreim LJ11-1 Jenter 11 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MG10-1 Gutter 10 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MG10-2 Gutter 10 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MG10-3 Gutter 10 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MG6-1 Gutter 06 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MG7-1 Gutter 07 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MG8-1 Gutter 08 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MG8-2 Gutter 08 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MG9-1 Gutter 09 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MG9-2 Gutter 09 år Tor Petter Skjæveland
Bjerkreim MJ7-1 Jenter 07 år Tor Petter Skjæveland
Brusand il MG6-1 Gutter 06 år Lisbeth Haugen
Brusand il MG6-2 Gutter 06 år Lisbeth Haugen
Brusand LJ11- Jenter 11 år Lisbeth Haugen
Brusand MG7- Gutter 07 år Lisbeth Haugen
Bryne FK MG10-1 Gutter 10 år Stig Rune Elvedahl
Bryne FK MG10-2 Gutter 10 år Stig Rune Elvedahl
Bryne FK MG10-3 Gutter 10 år Stig Rune Elvedahl
Bryne FK MG8-1 Gutter 08 år Marlin Furløkken Jespersen
Bryne FK MG8-2 Gutter 08 år Marlin Furløkken Jespersen
Bryne FK MG8-3 Gutter 08 år Marlin Furløkken Jespersen
Bryne FK MG8-4 Gutter 08 år Marlin Furløkken Jespersen
Eiger FK MG10-1 Gutter 10 år Tore Tollefsen
Eiger FK MG10-2 Gutter 10 år Tore Tollefsen
Eiger FK MG10-3 Gutter 10 år Tore Tollefsen
Eiger FK MG6-1 Gutter 06 år Tore Tollefsen
Eiger FK MG6-2 Gutter 06 år Tore Tollefsen
Eiger FK MG7-1 Gutter 07 år Tore Tollefsen
Eiger FK MG7-2 Gutter 07 år Tore Tollefsen
Eiger FK MG8-1 Gutter 08 år Tore Tollefsen
Eiger FK MG9-1 Gutter 09 år Tore Tollefsen
Eiger FK MG9-2 Gutter 09 år Tore Tollefsen
Eiger FK MJ10-1 Jenter 10 år Tore Tollefsen
Eiger FK MJ10-2 Jenter 10 år Tore Tollefsen
Eiger FK MJ6-1 Jenter 06 år Tore Tollefsen
Eiger FK MJ6-2 Jenter 06 år Tore Tollefsen
Eiger FK MJ7-1 Jenter 07 år Tore Tollefsen
Eiger FK MJ7-2 Jenter 07 år Tore Tollefsen
Eiger FK MJ8-1 Jenter 08 år Tore Tollefsen
Eiger FK MJ8-2 Jenter 08 år Tore Tollefsen
Figgjo  MG7-1 Gutter 07 år Kjetil Laugaland Pedersen
Figgjo IL J11-1 Jenter 11 år Venke Tytlandsvik
figgjo il MG6-1 Gutter 06 år terje andersen
figgjo il MG6-2 Gutter 06 år terje andersen
Figgjo IL MG8-1 Gutter 08 år Ståle Sørskår
Figgjo IL MG9-1 Gutter 09 år Henning Palmer
figgjo il MJ6-1 Jenter 06 år terje andersen
Figgjo IL MJ8-1 Jenter 08 år Lasse Dørheim
Figgjo MG7-2 Gutter 07 år kjetil laugaland pedersen
Frøyland  MJ9-1 Jenter 09 år Linda Laihinen
Frøyland IL MG9-1 Gutter 09 år Morten Laland
Frøyland IL MG9-2 Gutter 09 år Morten Laland
Frøyland IL MG9-3 Gutter 09 år Morten Laland
Frøyland MJ9-2 Jenter 09 år Linda Laihinen
Helleland IL Gutter 10 MG10-3 Gutter 10 år Sondre Aas
Helleland IL Gutter 7 MG7-1 Gutter 07 år Ragnhild K. Tamburstuen
Helleland IL Jenter 9 MJ9-2 Jenter 09 år Arne Magnar Sleveland
Helleland MG9-1 Gutter 09 år Anne Liv Birkeland
Hellvik IL MG7-1 Gutter 07 år Roger Pettersen
Hellvik IL MG8-1 Gutter 08 år Rolf Egebakken
Hellvik IL MG9-1 Gutter 09 år Torbjørn Wetteland
Hellvik IL MJ8-1 Jenter 08 år Kenneth Joa
Hellvik IL MJ9-1 Jenter 09 år Kenneth Joa
Hognestad IL MG10-1 Gutter 10 år Inger Marie Stensland
Hognestad IL MG10-2 Gutter 10 år Inger Marie Stensland
Hognestad IL MG6-1 Gutter 06 år Inger Marie Stensland
Hognestad IL MG7-1 Gutter 07 år Inger Marie Stensland
Hognestad IL MG8-1 Gutter 08 år Inger Marie Stensland
Hognestad IL MG9-1 Gutter 09 år Inger Marie Stensland
Kåsen  MJ10-1 Jenter 10 år Anette Madland
Kåsen MJ10-2 Jenter 10 år Anette Madland
klebe sk MG9-1 Gutter 09 år rune høyland
Madla MG10-2 Gutter 10 år Jarle Ravnås
Moi IL MG10-1 Gutter 10 år Stian Stenberg
Moi IL MG10-2 Gutter 10 år Stian Stenberg
Moi il MG6-1 Gutter 06 år Runar haukland
Moi il MG6-2 Gutter 06 år Runar haukland
Moi IL MG7- Gutter 07 år Atle Gursli
Moi IL MJ10- Jenter 10 år Atle Gursli
Moi IL MJ8-1 Jenter 08 år Hilde Bygland
Moi il MJ9- Jenter 09 år Aina Lie
Nærbø IL MG10-1 Gutter 10 år Silje J. Anzjøn
Nærbø IL MG10-2 Gutter 10 år Johan Vatne
Nærbø IL MG10-3 Gutter 10 år Jonas Gravdal
Nærbø IL MG10-4 Gutter 10 år Aina  Nærland
Nærbø IL MG7-1 Gutter 07 år Tor Magne Njærheim
Nærbø IL MG7-2 Gutter 07 år Tor Magne Njærheim
Nærbø IL MG7-3 Gutter 07 år Tor Magne Njærheim
Nærbø IL MG7-4 Gutter 07 år Tor Magne Njærheim
Nærbø IL MG7-5 Gutter 07 år Tor Magne Njærheim
Nærbø IL MG7-6 Gutter 07 år Tor Magne Njærheim
Nærbø IL MG8-1 Gutter 08 år Jone Hodne
Nærbø IL MG8-2 Gutter 08 år Glenn Midtun
Nærbø IL MG8-3 Gutter 08 år Kjartan Håland
Nærbø IL MG8-4 Gutter 08 år Linn Ueland
Nærbø IL MG8-5 Gutter 08 år Martin Egil Fuglestad
Nærbø IL MG9-1 Gutter 09 år Håkon Johnny Bakke
Nærbø IL MG9-2 Gutter 09 år Jan Kato Tjensvoll
Nærbø IL MG9-3 Gutter 09 år Leif Jarle Vigre
Nærbø IL MG9-4 Gutter 09 år Raymond Ueland Nord-varhaug
Nærbø IL MG9-5 Gutter 09 år Glenn Vorhaug
Nærbø IL MJ10-1 Jenter 10 år Siv Anfinnsen
Nærbø IL MJ10-2 Jenter 10 år Siv Anfinnsen
Nærbø IL MJ7-1 Jenter 07 år Bjørg Varhaug
Nærbø IL MJ7-2 Jenter 07 år Olav Nærland
Nærbø IL MJ8-1 Jenter 08 år Silje J. Anzjøn
Nærbø IL MJ8-2 Jenter 08 år Stian Birkeland
Nærbø IL MJ8-3 Jenter 08 år Johnny Wiig
Nærbø IL MJ9-1 Jenter 09 år Espen Reime
Nærbø IL MJ9-2 Jenter 09 år Kenneth Eidsaunet
Nærbø IL MJ9-3 Jenter 09 år Jane Njærheim
Nærbø IL MJ9-4 Jenter 09 år Dan Ivar Ånestad
Oltedal fk MG7-Mix 7 Gutter 07 år Anja Eide Egeland
Rosseland BK MJ9-1 Jenter 09 år Sverre L. Bernt
Rosseland BK MJ9-2 Jenter 09 år Sverre L. Bernt
Rosseland BK MJ9-3 Jenter 09 år Sverre L. Bernt
Rosseland BK MJ9-4 Jenter 09 år Sverre L. Bernt
Sokndal  MG7-1 Gutter 07 år Frank Toks
Sokndal  MG9-2 Gutter 09 år Frank Toks
sokndal idrettsklubb MG8-1 Gutter 08 år kurt eirik pedersen
sokndal idrettsklubb MG8-2 Gutter 08 år kurt eirik pedersen
Sokndal IK MG10-1 Gutter 10 år Kai-Ronny Mydland
Sokndal IK MG10-2 Gutter 10 år Kai-Ronny Mydland
Sokndal MG7-2 Gutter 07 år Frank Toks
Sokndal MG7-3 Gutter 07 år Frank Toks
Sokndal MG9-1 Gutter 09 år Frank Toks
Sokndal MG9-3 Gutter 09 år Frank Toks
Sokndal MJ10-1 Jenter 10 år Anders Vallehei
Tonstad MG7-1 Gutter 07 år Erling Ernst Josdal
Tonstad MG7-2 Gutter 07 år Erling Ernst Josdal
Vardeneset Ballklubb MG8-2 Gutter 08 år Steinar Vestbø
Vardeneset Ballklubb MG8-3 Gutter 08 år Steinar Vestbø
Varhaug IL MG10-1 Gutter 10 år Oddgeir Kverme
Varhaug IL MG10-2 Gutter 10 år Oddgeir Kverme
Varhaug IL MG8-1 Gutter 08 år Stian Ueland
Varhaug IL MG8-2 Gutter 08 år Stian Ueland
Varhaug jenter 6 år MJ6-1 Jenter 06 år Monika Aanestad
Varhaug MG7-1 Gutter 07 år Dag Madland
Varhaug MG7-2 Gutter 07 år Dag Madland
Varhaug MG7-3 Gutter 07 år Dag Madland
Varhaug MJ10-1 Jenter 10 år Liv Kristin Skretting Skeie
Varhaug MJ8-1 Jenter 08 år Edel Kartevold
Varhaug MJ8-2 Jenter 08 år Edel Kartevold
Vaulen IL MG8-1 Gutter 08 år Kristen Kildal
Vaulen IL MG8-2 Gutter 08 år Kristen Kildal
Vaulen IL MG8-3 Gutter 08 år Kristen Kildal
Vigrestad MG10-1 Gutter 10 år Ketil Stokkeland
Vigrestad MG10-2 Gutter 10 år Ketil Stokkeland
Vigrestad MG7-1 Gutter 07 år Hans Ulekleiv
Vigrestad MG7-2 Gutter 07 år Hans Ulekleiv
Vigrestad MG8-1 Gutter 08 år Ingelin Aarsland
Vigrestad MG8-2 Gutter 08 år Ingelin Aarsland
Vigrestad MJ9-1 Jenter 09 år Monica Hegelstad
Vigrestad MJ9-2 Jenter 09 år Monica Hegelstad

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *