Gutter 10

Pulje 1

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 Helleland IL MG10-3 Bjerkreim MG10-1 Maler’n AS
08:30 EIK MG10-1 Varhaug IL MG10-1 PWC
09:30 Bjerkreim MG10-1 EIK MG10-1 Maler’n AS
09:30 Varhaug IL MG10-1 Helleland IL MG10-3 PWC
10:30 EIK MG10-1 Helleland IL MG10-3 Maler’n AS
10:30 Bjerkreim MG10-1 Varhaug IL MG10-1 PWC

Pulje 2

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 Hognestad IL MG10-1 Bjerkreim MG10-2 Toyota Bøgh Hafsø
08:30 EIK MG10-3 Eiger FK MG10-1 Espeland AS
09:30 Bjerkreim MG10-2 EIK MG10-3 Toyota Bøgh Hafsø
09:30 Eiger FK MG10-1 Hognestad IL MG10-1 Espeland AS
10:30 Bjerkreim MG10-2 Eiger FK MG10-1 Espeland AS
10:30 EIK MG10-3 Hognestad IL MG10-1 Toyota Bøgh Hafsø

Pulje 3

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 EIK MG10-2 Eiger FK MG10-2 Mama’s Pizza
08:30 Bjerkreim MG10-3 Vigrestad MG10-1 Verktøy & Industri
09:30 Eiger FK MG10-2 Bjerkreim MG10-3 Mama’s Pizza
09:30 Vigrestad MG10-1 EIK MG10-2 Verktøy & Industri
10:30 EIK MG10-2 Bjerkreim MG10-3 Verktøy & Industri
10:30 Vigrestad MG10-1 Eiger FK MG10-2 Mama’s Pizza

Pulje 4

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 EIK MG10-4 Sokndal IK MG10-1 Tengesdal Sport
11:30 Bryne FK MG10-1 Nærbø IL MG10-1 Moose Design
12:30 Sokndal IK MG10-1 Bryne FK MG10-1 Tengesdal Sport
12:30 Nærbø IL MG10-1 EIK MG10-4 Moose Design
13:30 Nærbø IL MG10-1 Sokndal IK MG10-1 Tengesdal Sport
13:30 EIK MG10-4 Bryne FK MG10-1 Moose Design

Pulje 5

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 Eiger FK MG10-3 Nærbø IL MG10-2 Fast Eiendomsmegling
15:00 Bryne FK MG10-2 Sokndal IK MG10-2 Reklamehuset
16:00 Nærbø IL MG10-2 Bryne FK MG10-2 Fast Eiendomsmegling
16:00 Sokndal IK MG10-2 Eiger FK MG10-3 Reklamehuset
17:00 Bryne FK MG10-2 Eiger FK MG10-3 Norrøn Bolig
17:00 Nærbø IL MG10-2 Sokndal IK MG10-2 Egersund Betongteknikk

Pulje 6

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 Moi IL MG10-1 Nærbø IL MG10-3 Maler’n AS
15:00 Bryne FK MG10-3 Madla MG10-2 PWC
16:00 Nærbø IL MG10-3 Bryne FK MG10-3 Maler’n AS
16:00 Madla MG10-2 Moi IL MG10-1 PWC
17:00 Nærbø IL MG10-3 Madla MG10-2 Egersund Betongindustri
17:00 Bryne FK MG10-3 Moi IL MG10-1 Bertelsen & Garpestad

Pulje 7

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 Tonstad MG10- Nærbø IL MG10-4 PWC
12:00 Vigrestad MG10-2 Varhaug IL MG10-2 Espeland AS
12:00 Hognestad IL MG10-2 Moi IL MG10-2 Maler’n AS
13:00 Varhaug IL MG10-2 Moi IL MG10-2 M&G Elektro
13:00 Vigrestad MG10-2 Tonstad MG10- Bertelsen & Garpestad
13:00 Nærbø IL MG10-4 Hognestad IL MG10-2 Egersund Betongindustri
14:00 Hognestad IL MG10-2 Varhaug IL MG10-2 Bertelsen & Garpestad
14:00 Vigrestad MG10-2 Nærbø IL MG10-4 Egersund Betongindustri
14:00 Moi IL MG10-2 Tonstad MG10- M&G Elektro

Comments are closed