Gutter 8

Pulje 1

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 EIK MG8-1 Hellvik IL MG8-1 Egersund Betongteknikk
08:30 Ålgård FK MG8-1 Bjerkreim MG8-1 Norrøn Bolig
09:30 Bjerkreim MG8-1 EIK MG8-1 Norrøn Bolig
09:30 Hellvik IL MG8-1 Ålgård FK MG8-1 Egersund Betongteknikk
10:30 EIK MG8-1 Ålgård FK MG8-1 Norrøn Bolig
10:30 Bjerkreim MG8-1 Hellvik IL MG8-1 Egersund Betongteknikk

Pulje 2

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 Vigrestad MG8-1 Eiger FK MG8-1 Bertelsen & Garpestad
08:30 Bjerkreim MG8-2 sokndal idrettsklubb MG8-1 Egersund Betongindustri
09:30 Eiger FK MG8-1 Bjerkreim MG8-2 Bertelsen & Garpestad
09:30 sokndal idrettsklubb MG8-1 Vigrestad MG8-1 Egersund Betongindustri
10:30 Eiger FK MG8-1 sokndal idrettsklubb MG8-1 Egersund Betongindustri
10:30 Bjerkreim MG8-2 Vigrestad MG8-1 Bertelsen & Garpestad

Pulje 3

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 EIK MG8-2 Nærbø IL MG8-1 Espeland AS
11:30 Vigrestad MG8-2 Vardeneset Ballklubb MG8-2 Toyota Bøgh Hafsø
12:30 Nærbø IL MG8-1 Vigrestad MG8-2 Espeland AS
12:30 Vardeneset Ballklubb MG8-2 EIK MG8-2 Toyota Bøgh Hafsø
13:30 EIK MG8-2 Vigrestad MG8-2 Toyota Bøgh Hafsø
13:30 Vardeneset Ballklubb MG8-2 Nærbø IL MG8-1 Espeland AS

Pulje 4

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 Nærbø IL MG8-2 sokndal idrettsklubb MG8-2 Verktøy & Industri
11:30 EIK MG8-3 Figgjo IL MG8-1 Mama’s Pizza
12:30 sokndal idrettsklubb MG8-2 EIK MG8-3 Verktøy & Industri
12:30 Figgjo IL MG8-1 Nærbø IL MG8-2 Mama’s Pizza
13:30 EIK MG8-3 Nærbø IL MG8-2 Verktøy & Industri
13:30 sokndal idrettsklubb MG8-2 Figgjo IL MG8-1 Mama’s Pizza

Pulje 5

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
14:30 Bryne FK MG8-2 Vardeneset Ballklubb MG8-3 Moose Design
14:30 EIK MG8-4 Nærbø IL MG8-3 Tengesdal Sport
15:30 Nærbø IL MG8-3 Bryne FK MG8-2 Tengesdal Sport
15:30 Vardeneset Ballklubb MG8-3 EIK MG8-4 Moose Design
16:30 Vardeneset Ballklubb MG8-3 Nærbø IL MG8-3 Tengesdal Sport
16:30 EIK MG8-4 Bryne FK MG8-2 Moose Design

Pulje 6

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
14:30 EIK MG8-5 Nærbø IL MG8-4 YX Eie
14:30 Vaulen IL MG8-2 Bryne FK MG8-4 Byggvell
15:30 Bryne FK MG8-4 EIK MG8-5 Byggvell
15:30 Nærbø IL MG8-4 Vaulen IL MG8-2 YX Eie
16:30 EIK MG8-5 Vaulen IL MG8-2 Byggvell
16:30 Bryne FK MG8-4 Nærbø IL MG8-4 YX Eie

Pulje 7

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
14:30 EIK MG8-6 Varhaug IL MG8-1 Egersund Betongteknikk
14:30 Vaulen IL MG8-1 Bryne FK MG8-1 Norrøn Bolig
15:30 Varhaug IL MG8-1 Vaulen IL MG8-1 Egersund Betongteknikk
15:30 Bryne FK MG8-1 EIK MG8-6 Norrøn Bolig
16:30 Bryne FK MG8-1 Varhaug IL MG8-1 Egersund Betongteknikk
16:30 EIK MG8-6 Vaulen IL MG8-1 Norrøn Bolig

Pulje 8

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
14:30 Moi MG8-1 Bryne FK MG8-3 M&G Elektro
14:30 Moi MG8-2 Nærbø IL MG8-5 Bertelsen & Garpestad
14:30 Sandnes Ulf MG8-1 Varhaug IL MG8-2 Egersund Betongindustri
15:30 Moi MG8-1 Sandnes Ulf MG8-1 Bertelsen & Garpestad
15:30 Varhaug IL MG8-2 Moi MG8-2 Egersund Betongindustri
15:30 Bryne FK MG8-3 Nærbø IL MG8-5 M&G Elektro
16:30 Moi MG8-1 Varhaug IL MG8-2 Egersund Betongindustri
16:30 Nærbø IL MG8-5 Sandnes Ulf MG8-1 M&G Elektro
16:30 Moi MG8-2 Bryne FK MG8-3 Bertelsen & Garpestad

Comments are closed